Şarküteri Dizaynı

Anasayfa » Şarküteri Dizaynı

Şarküteri Dizaynı

Sağlıklı yaşamın temelini sağlıklı beslenme oluşturur. En temel beslenme ürünleri ise et ve süt ürünleridir. Her ne kadar et ve süt ürünleri pek çok mekandan temin edilebilse de insanlar son derece seçici olmakta, özellikle düzene ve temizliğe şarküteri reyonlarında çok daha fazla dikkat etmektedirler. Bu nedenle bir şarküteri dizaynı yapılırken birçok husus göz önünde bulundurulmalıdır.
Öncelikle şarküteri dizaynında modern ve yenilikçi yaklaşımlar tercih edilmelidir. Çünkü modern dünyada insanları etkilemek için geleneksel tasarımlardan çok fazlası gerekmekte, topluma hitap edebilmek adına yenilikçi bakış açıları geliştirilmeli, özgün tasarımlarla tüketicilerin karşısına çıkılmalıdır.

Müşteri Odaklı Şarküteri Tasarımı

Şarküteri reyonlarında ya da marketlerinde müşteriler ürünleri detaylı olarak görmek, hatta incelemek ve tatmak isteyebilirler. Bütün bunlara hazırlıklı olunmalı, tasarımda hepsine dikkat edilmelidir.
Ayrıca et ve süt ürünlerinin reyonlarda hoş ışık altında daha cazip göründüğünü hatırlatmakta fayda var. Işık hem müşterilerde ferahlık hissi uyandırır hem de ürünleri daha rahat görmelerini sağlar. Bu nedenle mekanın genel ışıklandırmasının ve tezgah ışıklandırmalarının profesyonelce yapılması gerekir. Koyu ve loş ışıklar yerine daha aydınlık ışıklar seçilebilir.
Şarküteri tasarımı yapılırken raflar en önemli detaylardan birisidir. Müşteriler işletme içinde bütün ürünleri açıkça görmek isteyecekleri için raf dizaynı ona göre yapılmalıdır. Karışık bir görüntü oluşturmadan her ürün özel rafında sergilenmelidir.
Bir market ya da süpermarket içinde şarküteri bölümü yer alıyorsa burası diğer alanlardan ayrılmalı, adeta ayrı bir işletme hissi uyandırılmalıdır. Boyalar, duvar kağıtları, resimler bu noktada yardımcı olabilir.
Modern ve Kullanışlı Şarküteri Dekorasyonu
Şarküteri dekorasyonu diğer bütün dekorasyonlardan ayrılır. Çünkü bir şarküterideki dizaynların kaliteli, kullanışlı, estetik ve hijyenik olması gerekir. Bunların tamamına aynı anda sahip olmanın yolu profesyonel bir destek almaktan geçer.
Market Tasarımı olarak müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre şarküteri projeleri hazırlıyoruz. Projelerimizi aynı zamanda 3D çizimle nasıl duracaklarını gösteriyoruz. Raf sistemleri ve diğer bütün detayları adım adım tamamlıyor, siz verdiğimiz sürede, eksiksiz şekilde teslimatını yapıyoruz. Her biri özgünleştirilmiş projelerimizi en uygun fiyatlarla beğeninize açıyoruz.

Beğen
[Beğeni: 6 Puan: 5]