Pastane & Fırın Dizaynı

Anasayfa » Pastane & Fırın Dizaynı

YAPILAN MAĞAZA RESİMLERİ

Neden Biz?

Market tasarımı olarak; bir çok sektörde firma için iç dizayn ve tasarımlar yapmaktayız. Fırın dizaynı da tecrübe sahibi olduğumuz sektörler arasındadır. Özverili profesyonel kadromuzla fırın dizaynı ve pastane dizaynı konusunda modern tasarım, kaliteli ürünler ve şık tasarımlarla müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmaktayız.

Her işi bir proje olarak ele alıyoruz. Mekan, bölge, müşteri talepleri ve güncel modern tasarımlar gibi tüm detayları göz önünde bulundurarak tüm projeler için yeni bir çizim yapıyoruz. Kendi atölyemizde kaliteli ürünlerle imalatlarımızı yapıyor ve profesyonel ekibimizle montaj ve uygulamaları gerçekleştiriyoruz. İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde hatta tüm Dünya ülkelerinde pastane, fırın dizaynı hizmetleri sunuyoruz. Mümkün olduğunca ekonomik ve uygun fiyatlı fırın dizaynı sunmak için özel çalışmalar yapmaktayız.

Pastane ve Fırın Dizaynında Seçkin Hizmetler

Gün içerisinde insanların oldukça büyük oranda vakit ayırdığı market ve süpermarketler, genel alışveriş kültürü açısından da oldukça önemli bir noktada yer almaktadır. Pek çok farklı alışveriş bölümü ve çeşitli reyonları bünyesinde ihtiva eden söz konusu marketler, kendi alanında profesyonel tasarım markaları tarafından dizayn edilmektedir. Süpermarket ve marketlerin en önemli parçalarından olan pastane ve fırın bölümleri de bu noktada oldukça büyük bir önem arz etmektedir. Genel pastane ve fırın dizaynı işlerinde en çok tercih edilen işletmeler arasında yer alan Market Tasarımı firmamız da kendi alanında oldukça geniş kitlelere hizmet sunması ile tanınmaktadır.

Zengin İçerikli ve Geniş Kapsamlı Teknik Hizmet Portföyü

Temel pastane ve fırın tasarımı hizmetleri kapsamında en çok tercih edilen markalardan bir tanesi olan Market Tasarımı işletmemiz, oldukça zengin içerikli ve geniş kapsamlı bir teknik hizmet portföyüne de sahiptir. Ahşap reyonlardan metal reyonlara kadar her türlü kapalı ortamlar için uygun tasarım ve dizayn çizgilerindeki ürünleri ile öne çıkan markamız, kendi alanında lider ve öncü oluşumların da en başında yer almaktadır. Doğrudan müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini de oldukça zengin içerikli hizmet skalası ile taçlandırmakta olan Market Tasarımı firmamız, pek değerli müşterilerinin yapıcı yorum ve eleştirilerini de göz ardı etmeden hizmetlerine devam etmektedir.

Uluslararası Seviyede Temel Hizmet ve Kalite Standartları

Özellikle çeşitli market ve süpermarketler için genel pastane ve fırın dekorasyonu hizmetlerinde uluslararası seviyede temel hizmet ve kalite standartlarına sahip olan Market Tasarımı firmamız, kendi sektöründe örnek marka imajı teşkil etmesiyle de öne çıkmaktadır. Her türlü istenilen tasarım ve dizayn seçeneklerindeki temel dekorasyon hizmetleri ile tanınmakta olan markamız, kendi sektöründe yüksek deneyim sahibi teknik ekip kadrosunu da işletme bünyesinde ihtiva etmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı teknik hizmetleri ile öne çıkmakta olan işletmemiz, pek çok çeşitli özgün tasarım fikirleriyle de tanınmaktadır. Gün içerisinde söz konusu markamız hizmetlerine; işletme web sitemiz, GSM telefon numaramız veya şube merkezimiz vasıtasıyla anında erişim sağlayabilirsiniz.

 

Beğen
[Beğeni: 8 Puan: 4.9]