Market Dizaynı

Anasayfa » Market Dizaynı

Marketler pek çok ürünün yer aldığı, bir evin, bir ofisin ya da işyerinin en temel ihtiyaçlarının karşılanabildiği işyerleridir. Çok yaygın olmakla birlikte rakiplerinizden farklı olmak istiyorsanız mutlaka market dizaynı hususunda seçici olmalı, profesyonel destek almalısınız.

Market dizaynı yapılırken pek çok hususa dikkat edilmelidir. Süreç hem bir bütün olarak ele alınmalı hem de her detay ayrı ayrı değerlendirilmelidir. Dizayn edilirken hedef kitle iyi analiz edilmeli, müşterilerinizin nasıl bir market ile karşılaşmak isteyecekleri, nasıl daha memnun kalacakları düşünülmelidir. Çoğu zaman duvar diplerinin raflarla donatılması, orta alanlarınsa sırtlı raflarla ve dolaplarla donatılarak dizayn edilmesi tercih edilse de her detayın özgünleştirilmesi gerekir.

YAPILAN MAĞAZA RESİMLERİ

 

 

 

Mekana Özel Market Dizaynı

Market dizaynı yapılırken mekanın mimari planı hayati önem taşır. Mimari plana göre dizayn yapılmalı, konsept alanları en iyi şekilde planlanmalıdır. Rafların en ideal açılarda, en ideal ölçülerde ürün gruplarına göre ayarlanması gerekmektedir. Raflarda ürünler en güzel şekilde müşterilere sergilenmeli, müşteriler rahatlıkla raflarda aradıkları ürünleri görüp inceleyip alabilmelidir.

Market & mağaza dizaynı yapılırken müşteriler son derece önemli olsa da bir o kadar çalışanlar da önemlidir. Çalışanların market içerisinde ürün yerleştirirken, stok kontrolü yaparken, temizlik yaparken rahat hareket edebilmesi, her alana ulaşabilmesi, müşterileri rahatsız etmeden dahi işlerini yapabilmesi gerekir. Bütün bunlar detaylı olarak düşünüldüğünde hayallerinizdeki marketlere sahip olabilirsiniz.

3D Çizimler Eşliğinde Süpermarket Dizaynı

Süpermarket dizaynı yapılırken kaliteden, estetikten ve işlevsellikten taviz verilmemelidir. Market Tasarımı olarak bu alanda kusursuz çözümlere imza atıyor, marketlerinizin ölçülerine ve şekillerine göre proje geliştiriyoruz. Sizler için her detayı düşünüyoruz.

Market düzeni planlaması yaparken verimliliği arttıracak planlara imza atıyoruz. Yapılan planlara uygun projeler hazırlıyor, çizime aktarıyoruz. Birbirinden farklı çizimler yaparak arasında karşılaştırma yapma fırsatı sağlıyoruz. Her çizimin yere uyumuna dikkat ediyor, gerekli değişiklikleri yapıyor ve son halini beğeninize sunuyoruz.

Teknolojinin olanaklarından yararlanarak 3D çizimler yapıyor, yerleşimlerin nasıl görüneceğini çizimlerle gösteriyoruz. Onayladığınız son halinin imalatını yapıyor, ardından da montajını gerçekleştiriyoruz. Marketinizi benzersiz biçimde açılışa hazır ediyoruz.

Market Dizaynı Hizmetimizin Kapsadığı İşletmeler

Market veya benzer her türlü işletmeler için market dizaynı hizmeti sunuyoruz. Modern market tasarımlarımızı alanı en iyi kullanarak uyguluyoruz. Market dizaynı konusunda genellikle hizmet verdiğimiz işletmeler şu şekildedir.

 • Hiper marketler
 • Süper marketler
 • Marketler
 • Mini marketler
 • Tekel bayiler
 • Benzinlik marketleri (Akaryakıt istasyonu marketleri)
 • Mega marketler
 • Gross marketler
 • Discount marketler
 • Mikro marketler
 • Dragstore marketler
 • Zincir marketler
 • Elektronik marketler

Kısacası küçük, orta veya büyük her türlü marketler için dizayn, tasarım ve dekorasyon uygulama hizmetlerini tecrübeli, alanında uzman ve özverili ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Market Dizaynı Hizmet Bölgelerimiz

Dünyanın her yerine market dizaynı yapmaktayız. Bununla birlikte İstanbul merkezli olmamızdan dolayı en çok İstanbul ve Türkiye genelinde faaliyet göstermekteyiz. Ayrıca Arap Yarım Adası, Avrupa ve Amerika en çok hizmet verdiğimiz kıtalar arasındadır. Azerbeycan, Almanya, Fransa, İtalya, Belçika, Türkmenistan, Kıbrıs, İsviçre, Türkmenistan ve Tunus gibi bir çok ülke sürekli market dizaynı yaptığımız ülkeler arasındadır.

Market Dizaynı Video

 

Beğen
[Beğeni: 22 Puan: 5]