Komple Market Kurulumu

Market kurulumu birçok insanın nasıl yapıldığına dair merak ettiği uygulamalar arasında yer almaktadır. Özellikle market açmak isteyen birçok kişi bu işlemin düzenli bir şekilde nasıl kurulabildiğini merak etmektedirler. Sizler de eğer bir market açmaya karar verdi iseniz, kurulum dizayn, raflar ve yerleşim gibi birçok olayın nasıl yapılacağını bilemiyor ve işin içerisinden çıkamıyorsanız mutlaka bizlerle irtibata geçerek bu işlemlerin hızlı ve güzel bir şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Firma olarak komple market kurulumu yaparak market açmak isteyen kişilerin işlerini kolaylaştırıyor ve onların kolay bir şekilde hemen marketlerini faaliyete geçirmelerine yardımcı oluyoruz. Market kurulumu için aklınıza gelebilecek her şeyi yapmaktayız. Sizler sadece ürünlerinizi raflara yerleştirerek hemen çalışmaya başlıyorsunuz.

Komple Market Kurulumu

Komple Market Kurulumu

Anahtar Teslim Market Kurulumu

Anahtar teslim market kurulumu içerisinde neler olduğu merak edilmektedir. Anahtar kurulum market dizaynları her şeyi içermektedir. Market içi tasarımları ve yerleşimleri kurulum montaj ve konumlanmanın hazır hale gelmesi ile sizlere sadece ürünleri yerleştirmek ve satışa başlamanız dışında bir işlem bırakmamaktadır.

Market kurulumu anlaşmasını sizlerle gerçekleştirdikten sonra sizin seçmiş olduğunuz modeller üzerinden dizaynlar ve çizimler gerçekleştirilmektedir. Birkaç örnek olarak hazırlanan market içi konumlandırma 3D grafik çizimler ile sizlere sunulmaktadır. Canlı bir çizim olduğu için sanki marketin içerisine konumlandırılmış gibi tasarımları görme şansınız bulunmaktadır.

Bu sebepten dolayı sizin kararsız kaldığınız alanların hemen değiştirilmesi söz konusudur. Sizlerin onay vermiş olduğu son hali sayesinde tüm ürünlerin market içerisine konumlandırılması gerçekleştirilerek hazır ve son hali ile size anahtarlar teslim edilmektedir.

Market kurulumu sonrasında sizlere kalan tek iş personelleriniz tarafından ürünlerin yerleştirilmesi dışında bir iş kalmamaktadır. Hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilen bu işlemler sizlerin hemen satış yapmasına olanak sağlamaktadır. Bu sayede piyasaya hızlı bir giriş yaparak müşteri portföyünüzü oluşturmaya başlayabilirsiniz.

A Dan Z Ye Market Kurulumu

Market dizaynı, denilince akla birçok alan gelmektedir. Şarküteri, manav, çikolata ve hijyen ürünleri dahil birçok reyon ve raf düzenli ve birbirini takip edecek şekilde özenle hazırlanmalıdır. Bunları mutlaka işi bilen birilerinin yapması gerekmektedir. Alışverişin kolayca yapılabilmesine olanak sağlayacak şekilde hazırlanması ve müşterilerinize servis edilmesi gerekmektedir.

Market kurulumu için bir yer arayışınız bulunuyorsa ve hiçbir alanda kendiniz ilgilenmek istemiyor, sadece onay veren taraf olmak istiyorsanız markettasarimi.com sitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Bir market için gerekli A’dan Z’ye tüm alanların yapılışı ve kurulumu için sizlere hizmet veren firmamız kolaylıkla bir market yöneticisi olabilmenizi kolaylaştırmaktadır.

Market kurulumu için yapmanız gereken sadece firmalar ile görüşmeler sağlayarak size en kaliteli tasarımı yapacak firmaya karar vermek olacaktır. Sizlere bir öneride bulunmak gerekirse; sadece uygun fiyatlara odaklı olmak yerine tasarımı gerçekleştirecek olan firmanın kalitesine ve referanslarına bakmanız önerilmektedir. Daha önceki gerçekleştirilen işler size güzel bir referans olacağı gibi mimar ve mühendislerin nasıl harikalar çıkarabileceğini de görme şansınız bulunmaktadır. Anlaşma yaptığınız firmalar ile mutlaka sözleşme yapmayı unutmamanız da gerekmektedir.

Marketlerde Raf Düzeni Nasıl Olmalı?

Market tasarımı için diğer bir merak konusu ise raf düzeninin nasıl olması gerektiğidir. Ancak bu durum market alanına göre değişkenlik göstermektedir. Market alanına ve içerisine konumlandırılacak ürün çeşitliliğine göre değişmektedir. Öncelikle satışını yapmayı planladığınız ürün çeşitliliğinin bir listesi hazırlanmalı ve reyonlarınız belirlenmelidir. Bu sayede rafların konumlandırılması özel olarak mimarların çizimi ile alanınıza uygun bir şekilde konumlandırılacaktır.

Bizler Market kurulumu firması olarak her daim müşterilerimizi memnun etmekteyiz. Bunun için alanın net ölçümleri ve görüntüleri ile yapılması tasarlanan reyon ve rafların 3D çizimleri ile hazırlıklar gerçekleştirerek müşterilerimizin son halinin nasıl olacağını market içi konumlandırma yapılmadan görmesini sağlamaktayız. Sizin de tam olarak böyle bir gerçekliğe ihtiyaç duyduğunuza inanıyoruz. İşinizi şansa bırakmak istemiyorsanız bizlerle hemen bir görüşme gerçekleştirmenizi tavsiye etmekteyiz.

Market kurulumu için markettasarimi.com olarak bizlerle dilerseniz web sitemizde bulunan irtibat numaralarımızdan iletişime geçebilir ya da aynı şekilde telefon üzerinden bir toplantı ayarlama şansı da bulabilirsiniz. Bu sayede mimar ve mühendislerimizle aklınızda ki market tasarımı hakkında daha net konuşabilir, ortaya nasıl bir görüntü çıkmasını istediğinizi belirtebilirsiniz.

Beğen
[Beğeni: 4 Puan: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.