Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

market-tassarimi-hakkimizda

Market Tasarımı olarak uzun yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bizler çalışma alanlarının her zaman daha estetik, daha kaliteli ve daha fonksiyonel olması gerektiğini düşüyoruz. Bunun için danışmanlık, tasarım, proje, uygulama gibi bütün aşamalarda görev alıyoruz. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle istek ve taleplerinizi göz önünde bulunduruyor, bunları uzmanlıklarımızla destekliyor ve ortaya her defasında kusursuz çözümlerin çıkmasını sağlıyoruz.
Her birisi dekorasyon, mimarlık, uygulama, tasarım gibi alanlarda eğitimlerini tamamlamış, tecrübe sahibi, özverili, dinamik yapısıyla kendini sürekli geliştiren ve bunu sorumluluk olarak hisseden bir ekiple çalışıyoruz. Profesyonel ekibimiz market sistemleri ve mağaza tasarımlarında her defasında özgünleştirilmiş projelere imza atmakta, dünya standartlarında çalışma ortamlarına sahip olmanızı sağlamaktadır.
Geniş Hizmet Yelpazesi
Market dizaynı ve dekorasyonu konusunda danışmanlıktan itibaren çok kapsamlı bir hizmet yürütüyoruz. Çözüm ortaklarımızla birlikte çok geniş bir alanda projeler geliştiriyoruz. Dilerseniz başlıca uygulama alanlarımızı şöyle sıralayabiliriz:
Marketler,
Süpermarketler,
Giyim mağazaları,
Kafeler,
Pastaneler,
Şarküteriler,
Kasap dükkânları,
Tekel bayileri.
Bütün bu çalışma alanlarının sıfırdan kurulumunda, tadilatında, yenilenmesinde, dekorasyon değişiminde ve diğer bütün süreçlerde görev alabiliyoruz. Dilerseniz sadece danışmanlık yapabiliyor, dilerseniz anahtar teslim dizaynlar gerçekleştirebiliyoruz. Geniş ve uzman kadromuzla her zaman çağın en son olanaklarını mekanlarınıza taşıyoruz.
Market Tasarımı olarak daima yenilikçi bir bakış açısı sergiliyor, sektörümüzle alakalı dünyanın her yerinde ortaya çıkan gelişmeleri yakından takip ediyor, bunların en hızlı ve en başarılı şekilde portföyümüze dahil olmasını sağlıyoruz. Trend konseptleri özgünleştirerek her projemizin benzersiz olmasını sağlıyoruz.
Kalite, Estetik ve İşlevsellik
İşyeri tasarımı ve dizaynı çalışmalarımızda kaliteden kesinlikle taviz vermediğimiz için uygulamalarımızda birinci sınıf malzemeler kullanıyoruz. Malzemelerimizin her zaman uzun ömürlü, dayanıklı ve güvenli olmasına özen gösteriyoruz. Biliyoruz ki işyerleri en zorlu kullanımlara dahi hazırlıklı olmalıdır ve bunun için malzeme kaliteleri son derece önemlidir.
Kalite kadar tasarımlarımızda estetiği de göz önünde bulunduruyor, projelerimizin her detayının gören herkesin hayran kalacağı zarafette olmasını sağlıyoruz. Renk, tasarım, işlemeler ve yerleşim gibi her ayrıntıda destek veriyoruz. Bütün bunları bütçe dostu fiyatlarla sizlerle buluşturuyoruz!