Gurme Şarküteri Dizaynı

Anasayfa » Gurme Şarküteri Dizaynı

YAPILAN MAĞAZA RESİMLERİ

Gurme Şarküteri Dizaynı
Şarküteri mekanları son dönemde gurme veya gurme şarküteri adı altında çok farklı ürünlerle tüketicilerin karşısına çıkmaktadır. Birbirinden farklı tasarımlar ve kullanım alanlarıyla hizmet veren gurme şarküterileri hedef kitleyi etkilemek ve satışları arttırmak amacıyla rekabet etmektedir. Bu nedenle sektörde yer almak istiyorsanız mutlaka gurme şarküteri dizaynı konusunda bazı hususlara dikkat etmelisiniz.
Gurme şarküteri dizaynında yerleşime, estetiğe ve kullanılışlı olmaya azami ölçüde önem verilmelidir. Projenin her detayı ayrıntılı olarak gözden geçirilmelidir. Firmamız mekanınızda ürünlerinizi sergilemenizden görselliği ile dikkat çekmesine kadar her aşamayı hazırlamakta, isterseniz sadece danışmanlık, isterseniz anahtar teslim tasarımlarla beklentilerinizi karşılamaktadır.
Kullanışı ve Şık Gurme Şarküteri Tasarımı
Gurme şarküteri tasarımı hizmetlerimiz çok farklı işletmeler için geçerlidir. Market, süpermarket, zincir market ya da gurme şarküteri dükkanı hiç fark etmeksizin bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ekibimizle birlikte işletmenizi hayallerinizin ötesine taşıyoruz.
Bir gurme şarküteri işletmesi tasarlanırken mekana özel proje geliştirilmelidir. Mekanın ölçüleri ve mimari planı dikkate alınmalı, her metrekare bir amaca hizmet edecek biçimde verimli kullanılmalıdır. Bunun için satışı yapılacak her ürün grubuna göre raflar, dolaplar, aydınlatmalar, servis alanları ve diğer detaylar düşünülmelidir. Ürünlerinizi rahatlıkla sergileyebileceğiniz, satışını yapabileceğiniz, ikram edebileceğiniz kullanışlılıkta olmalıdır.
Tasarımda ayrıca estetiğe son derece dikkat edilmeli, marka bütünlüğü oluşturmak adına girişten son noktaya kadar her aşama renk, model, doku olarak bir bütünlük oluşturmalıdır. Aynı zamanda her alan kullanıma göre ürünlerle bütünleşecek bir şıklıkta olmalıdır.
Adım Adım Gurme Şarküteri Dekorasyonu
Gurme şarküteri dekorasyonu için firma olarak çok geniş bir zenginlik sunuyoruz. Hayallerinizdeki mekana sahip olmak adına aşamalar halinde çalışıyor, söz verdiğimiz işi tam zamanında teslim ederek zamanınızı ve paranızı en verimli şekilde kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Bu noktada çözümlerimizi şöyle sıralayabiliriz:
İsteğe uygun gurme şarküteri projesinin hazırlanması,
Projenin size sunulması ve istediğiniz değişikliklerin yapılması,
Onayladığınız projenin 3D çiziminin yapılması,
Raf sistemlerinin konseptinize göre belirlenmesi,
Tavan ve duvar çalışmalarının dekoratif biçimde yapılması,
Reyon süslemelerinin tamamlanması,
Işıklandırmaların uygulanması.
Projelerimizin her aşamasında koordineli çalışıyor, birinci sınıf malzemelerle dünya standartlarında projeleri hayata geçiriyoruz.

Beğen
[Beğeni: 16 Puan: 5]