Bakliyat & Kuruyemiş Reyonu

Anasayfa » Bakliyat & Kuruyemiş Reyonu

Bakliyat Baharat ve Kuruyemiş Reyonu Nasıl Olmalıdır?
Marketler evlerimizdeki ihtiyaçlarımızı tek bir noktadan aldığımız alışveriş noktalarıdır. İnsanlar çeşitli nedenlerle her seferinde farklı değil de hep aynı marketten alışveriş yapmak isterler. Firmamızda bakliyat baharat ve kuruyemiş reyonu dizaynı konusunda müşterilerimize hizmet verilmektedir. Müşteriler markete girdiklerinde belli bir düzen içinde hareket ederler, ilgisiz ürünlerin yan yan konduğu, hijyen kurallarına uygun olmayan reyonlar, karışık ve açık ürünlerin sürekli elle teması müşteride farklı market arayışına neden olan etkenlerdir. Bu gibi nedenler olmaması ve müşterilerin marketleri görsel olarak beğenmesi reyon düzenlemeleriyle mümkündür.
Reyon düzenlemeleri firmamızca yapılan marketler çok şık bir görünüme kavuşurlar. Pek çok etkenle birlikte reyonları şık olan marketlerin müşterilerin fazlaca ilgisini çektiği bir gerçektir. Düzenli, şık ve kaliteli reyonlar marketlerin olmazsa olmazıdır.
Reyonlarda Hijyene Neden Önem Verilir?
Özellikle bakliyat ve baharat hemen herkesin alışveriş listelerinin başında olan ürünlerdir. Bu özellikleri nedeniyle de marketlerin bakliyat ve baharat reyonları çok insan kalabalığı olan kısımlarıdır. Bakliyat baharat ve kuruyemiş reyonu tasarımı yapılırken insan trafiğinin düşünülerek temizlik konusu dikkate alınmalıdır. Çünkü müşteriler hem ürünleri net olarak görmek isterler, hem de kapalı tutulmasını isterler. Ancak ürünlere dokunulması, açık olan ürünlerin toza ya da dışardan her türlü sağlıksız koşullarda olması müşteri açısından bakıldığında olumsuz izlenim oluşturacaktır.
Firmamızda bakliyat baharat ve kuruyemiş reyonu dekorasyonu yapılırken hem müşterilerin dikkatini çekecek farklı modeller ve renkler uygulanır hem de kolayca ulaşılabilecek şekilde dizayn edilirler. Malzeme olarak ahşap ve pleksi markete çok şık bir görünüm sunacaktır.
Bakliyat Reyonlarında Ergonomiden Yararlanmak
Marketlerde müşteriler istedikleri ürüne kolay erişebilmeyi isterler. Biz de müşterilerimizin istedikleri ürünleri kolayca bulmaları ve alabilmeleri için ergonomik olmalarına özen göstermekteyiz. Müşterilerimizin isteklerine göre kapaklı, sabit ya da taşınabilir olarak dekor yapabiliriz. Reyonların şeffaf olması da tercih edilen bir özelliktir.
Müşterilerin olduğu kadar market çalışanlarının da reyonları kolayca yerleştirmeleri ve temizlemeleri önemli bir konudur. Tasarımı her açıdan kolaylığı sağlayacak şekilde modellerimiz bulunmaktadır. Boyutları müşterilerimizin isteğine göre değerlendirilmektedir.

Beğen
[Beğeni: 8 Puan: 4.5]