Alkol Standı, tekel dekorasyonu ve market içi alkol bölümü için özel olarak dizayn edilecek alanlar arasında yer almaktadır. Market içerisine yapılacak alkol standı, alkol tüketmeyen müşterileri de rahatsız etmeyecek bir alana konumlandırılarak çeşitliliğe göre raf ve stant tercihi ayarlanmalıdır. Konsept stant tercihleri kullanılacağı gibi market sahibinin dilediği şekilde de stant tasarımı gerçekleşebilmektedir.

Tekel dekorasyonlarında ise alanın genişliği ve kullanılacak malzemelerin çeşitliliğine göre özenle raf sistemi ayarlanabilmektedir. Tekel sahibinin dilediği bir konsept var ise tüm dükkan dekorasyonu raflarda dahil istenilen şekilde tasarlanarak şık ve kullanışlı bir tekel bayi yapabilme durumumuz da vardır.

Tekel Bayi Dizaynı yaptırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Alkol Standı & İçki Standı

Ahşap İçki Standı

Alkol Standı için genellikle son yıllarda kullanılan en büyük stant şekli ahşap ürünler üzerinden gerçekleşmektedir. Tüm dükkân veya reyon içerisinde kullanılacak dekor malzemeleri ve stantlar özel olarak ahşap bir şekilde işlenerek Retro bir görüntü elde edilmekte ve böylece de müşterinin dikkatini çekecek alanlar yaratılmaktadır.

Sizler de dilerseniz tekel bayinizi de ya da var olan marketinizin alkol reyonuna içki standı yaptırabilirsiniz. Böylece bu alanların daha güzel gözükmesine ve gelen müşterilerinde mutlu olmasına ve bilinçaltına sinyaller göndermesine yardımcı olabilirsiniz.

Alkol Standı gösterişsiz bir şekilde market içerisine konumlandırıldığı zaman bazen çoğu müşteri marketinizde alkol satıldığından bile haberdar olmamaktadır. Bu sebepten dolayı bu reyonlara fazlaca önem verilerek gelecek müşterilerinizin seveceği modeller özenle tercih edilmelidir.

Tercih edilecek tasarımlar mutlaka dekorasyon konusunda başarılı kişiler tarafından yapılmalıdır. Çünkü market içerisinde nelerin müşterinin daha çok dikkatini çekeceğini en iyi bilecek kişiler onlar olduğu gibi yine aynı şekilde kullanılacak malzemelerin kalitesini de en iyi o firmalar bilmektedir.

Bizler markettasarimi.com olarak uzun yıllardır yürütmüş olduğumuz tasarım işlerimizi mimar ve mühendislerimizin başarılı çalışmaları ile gerçekleştirmekteyiz. Her zaman tüm personellerimiz işinin hakkını vererek müşterinin memnun olacağı çalışmaları ortaya çıkartmakta son onay için ise 3D boyutlu çizimler ile müşterinin konumlandırılınca stantların nasıl olacağını görmeleri sağlanmaktadır.

Ahşap Şaraplık Modelleri

Alkollü içki standı arasında en çok kazandıran ve göze hitap eden stantlardan bir tanesi de şarap standıdır. Şarap birçok müşterinin aile davetlerinde de sıklıkla kullandığı içecek türlerinden olduğu için alıcısı da bir hayli fazladır. Bu sebepten dolayı bu alkol türünün stanttı da göze hitap edecek şekilde tasarlanmalıdır ki alkol standı kendi kendine müşteriyi çekebilsin.

Alkol Standı için mutlaka dekorasyon zevki olan ve müşterinin zevkine de ayak uydurabilecek tasarımcılar ile çalışmanız önerilmektedir. Bu tasarımcılar hedef kitlenizde olan müşterilerinizin sevebileceği ve ilgi çekici olarak görebileceği stantları iş yerlerinize özenle tasarlayacakları için harcamış olduğunuz masrafa değecek görüntülerin de ortaya çıkmış olacağından emin olabilirsiniz.

Dekoratif Şaraplık | Alkol Standı

Alkol Standı içerisinde şarap en lüks sayılan ve zenginlik albenisi olan içki türlerinden bir tanesi olduğundan dolayı stant dekorasyonları da son derece önemli görülmektedir. Özellikle sadece şarap dekorasyonu oluşturmak istiyorsanız firmamızla görüşmeler yaparak stant olarak neler yapabileceğimizin örneklerini görebilirsiniz.

Yine aynı şekilde tüm reyonunuzun yeniden tasarlanması içinde bizlerden çalışma yürütmemizi talep edebilirsiniz. Bizler mimar ve mühendislerimiz ile bir çalışma yürüterek alanınıza en uygun dekoratif ürünleri tasarlayarak müşterinin rahat edeceği alanları özenle seçmekteyiz.

Ürünlerin son onayını almak için çizimlerimizi 3D ile sizlere göndermekte henüz iş yerinize konumlandırılmamış rafların canlı gibi nasıl konumlandırılacağını görmenizi sağlayarak alkol standı hakkında son kararınızı vermenizi beklemekteyiz. Beğenmediğiniz bir husus olduğunda tekrar çalışma yaparak son düzeltmeler eşliğinde kurulumun gerçekleşmesini sağlıyoruz.Formun Üstüdekoratif şaralkdncm

Ayaklı İçki Standı

Alkol reyonu, için sadece ayaklı alkol standı talebinde de bulunabilme şansınız vardır. Bunun için firmamızın web sitesinde bulunan örnek modelleri inceleyebilir ya da bizlerle irtibata geçerek nasıl bir ayaklı stant istediğinizi bizlere anlatarak mimarlarımızın tasarlamasını sağlayabilirsiniz.

Sizlere özel olarak da çizimler gerçekleştiren mimarlarımız her zaman son derece modern çizimler yaparak müşterilerin tasarımları beğenebilmesi için uğraş vermektedirler. Eğer siz de bu konuda iyi bir tasarımcı ve iyi bir tasarım firması arıyor iseniz mutlaka bizlerle görüşme sağlayarak nasıl bir alkol standı talebiniz olduğunu bizlere ileterek fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Beğen
[Beğeni: 1 Puan: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.