Ahşap Kolon Kaplama

Anasayfa » Ahşap Kolon Kaplama

Ahşap Kolon Kaplama ile Marketler Daha Şık
Ahşap kullanıldığı her yere hem sıcak hem de şık bir görünüm vermektedir. Hele de son zamanlarda renk yelpazesindeki değişim ve artış ahşabın kullanım alanlarını her geçen gün arttırmaktadır. Büyük marketlerde de ahşap kolon kaplama ile marketler daha şık mekanlara dönüşmektedir. Ahşap kolon kaplama ile dekorasyonu yapılan marketlerde müşterilerimizi önemsiyoruz mesajı verilmektedir. Çünkü marketlerin dekorasyonu müşterilerin ilgisini çekmek, beğenisini kazanmak için yapılmaktadır.
Bazı kolon kaplama sistemlerinde müşterinin talebiyle kolonlara raflar da eklenerek ergonomik bir görünüm de sağlanmaktadır. Hem şık bir görünüm elde edilir, hem de kullanıma hazır raflarla kaplama arasında uyum yakalanmış olur. Bununla birlikte fazladan yer kaplamadan bu raflara ürün yerleştirmek mantıklı bir hareket olacaktır.
Kolon kaplama İşlemlerinde Kullanılacak Malzemenin Seçimi
Büyük marketlerde kolon kaplamaya karar verildikten sonra sıra hangi tür malzemenin kullanılması gerektiğine karar vermeye gelir. Bizler bu konuda müşterilerimize detaylı bilgiler aktararak ve seçimlerini kolaylaştırmak için örnek modeller göstererek gerekli yönlendirmeleri sağlamaktayız. Malzeme seçiminde ladin, çam ağacı, meşe ve çınar ağacı sağlamlığı açısından mantıklı bir seçim olacaktır. Ahşap kolon kaplama bu saydığımız ahşap türleriyle yapıldığında uzun yıllar zarar görmeden, yıpranmadan kullanılabilecektir.
Ahşap Kolon Kaplama Yapım Aşamaları
Müşterilerimiz ahşap kolon kaplamaya karar verdiklerinde firmamızdan bir ekip marketin ölçülerini alarak ön çalışma yaparlar. İşlerinde profesyonel olan ekip arkadaşlarımız müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini not alarak detaylı olarak analiz etmeye başlarlar. Örnek tasarım çalışmaları müşterilerimize sunulur ve müşterilerimiz bu örneklerden de yararlanarak istediklerini ekip arkadaşlarımıza anlatırlar. Sonrasında planlar çizilir. Çizimler yapılırken de sürekli iletişim halinde oluruz. En son aşamada müşterilerimize planların tasarımlarının görseli hazırlanıp sunulur. Eğer müşterimiz onaylarsa yapım aşamasına geçilir. Malzeme tedarik edilir, çalışmalar başlar, en son da montaj yapılır ve kullanıma hazır hale getirilir.
Ahşap kolon kaplama yapılan marketler albenisi olan, müşterilerin göz zevkine hitap eden, kaliteli ve şık görünümlü bir hale dönüşür. Ahşap hem uzun ömürlü kullanım sunar hem de estetik bir görünüm sunar.

 

Beğen
[Beğeni: 7 Puan: 5]